יעיל מדיקל
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 03-5509148
מערכות אחסנה

מערכות אחסנה

יעיל מדיקל מקבוצת יעיל נוע, מציעה מגוון פתרונות מתקדמים של מערכות אחסנה, השינוע ועמדות יעודיות לתחום הרפואי.
הידע הרב והמקצועיות שנצברו בתחום הרפואי לאורך השנים, מאפשרים לנו להעמיד לרשות לקוחותינו קו מוצרים פונקציונלי, יעיל, מעוצב המיוצר בסטנדרטי איכות גבוהים ביותר. 
 

  • מדפי רשת
  • מערכת ניידת על מסילות
  • סלסלות רשת נירוסטה
  • מערכות אחסנה מודולריות
  • מערכות מידוף לתלייה על הקיר

אנו מקפידים להתעדכן בחידושים כל העת, להיות קשובים לשינויים הדינמיים בתחום ונערכים בהתאם, על מנת להציע ללקוחותינו פתרונות מתקדמים המותאמים לצרכיהם המשתנים.

גופי בריאות מתקדמים צריכים להבין היום כי מערכות אחסנה כמו אלה שמוצעות על ידנו יכולות לשנות את כללי המשחק מבחינתם. מערכות האחסנה הללו יכולות להיות מודולריות, תלויות על קיר, ניידות או נייחות. הכול מסתכם בבחירה שלכם. אנו נוכל להתאים לכם את מערכת האחסנה המושלמת שתענה בדיוק על הצרכים שלכם.

פתרון אלגנטי עם מערכות אחסנה - לא מובן מאליו

מציאת פתרונות מיטביים וזאת כל עוד מדובר על מערכות אחסנה זהו דבר שלא יהיה מובן מאליו כלל וכלל. כיום ניתן למצוא לא מעט כאלה שיציעו לכם מערכות לאחסון שלא בהכרח תהיינה בנויות בצורה אמינה ועמידה. לפיכך יהיה צריך לוודא כי בוחרים אך ורק פתרון ארוך טווח אשר יוכל להשתלב בחלל בצורה נאה וזאת תוך מתן מענה מלא לצורך הפונקציונלי שלכם.

כך תמצאו מערכת אחסון מתאימה

כאשר סוקרים את שפע האופציות השונות שקיימות כפתרונות אחסון יהיה ניתן לראות בבירור כי לא תמיד יהיה פשוט להשיג מענה איכותי ובמקרים רבים הפתרון שתשיגו יהיה כזה שלא יותאם בצורה מדויקת לצרכים שלכם מבחינת כמות הפריטים שאתם אמורים לאחסן. בכל אופן, אם תרצו להיות בטוחים כי אתם בדרך הנכונה להשיג את המענה המתאים ביותר שישנו, כל שתצטרכו לעשות יהיה להיעזר בנו וזאת על מנת שנספק לכם את המענה הרצוי וזאת ללא יוצא מן הכלל.

אנו נדע בדיוק כיצד להפוך את פתרונות האחסון לכאלה שיותאמו באופן אישי לכל אחד מן הלקוחות שלנו. חשוב להבין, ציוד רפואי למרפאות חייב להיות מאוכסן בצורה יעילה ומסודרת, שנים של ניסיון מאפשרות לנו לספק ללקוחותינו מענה מנצח וזאת כל עוד מדובר על מתן מענה לגופי בריאות שמחפשים פתרונות אחסון איכותיים. בעזרתנו תוכלו לראות כי ניתן להשיג היום מענה פשוט איכותי וזאת ללא שום פשרות בכל הנוגע לכך.